Grafiki komputerowe
/Photoshop /rysowane myszką/
 

 

Cykl pt. "Witrażowe Sny"
JWS

 

Cykl trzech poniższych grafik zdobył Grand Prix Ogólnopolskiego Konkursu Grafiki Komputerowej w 2007 r.

zorganizowanego przez Galerię Arsus DK Ursus w Warszawie.

 


            
                             "Władca witraży i wspomnień"                               "Nieprzebudzona w byt"                                       "Lodowiec"                                                
 

 

 

 

Grafiki komputerowe inne

JWS


           
"Anioł Śmierci"                                    "Klucz"                                              "Narodziny wody"                               "Smutek Potwora"


           
"Noc"                                                                      "Połykacz księżyca"                                                                       "Wyprawa"
 

Strona główna

PRAWA AUTORSKIE Zgodnie z przepisami  Dz.U. 1994 Nr 24 poz. 83 USTAWA z dnia 4 lutego 1994 r o prawie autorskim i prawach pokrewnych, wszelkie prawa do grafiki, obrazów i fotografii publikowanych na stronie internetowej www.jwsobolewska.pl są własnością jej autorki. Kopiowanie i rozpowszechnianie ich w jakiejkolwiek formie bez wiedzy i zgody autorki jest zabronione. ART.115 Kto przywłaszcza sobie autorstwo, albo wprowadza w błąd co do autorstwa całości, lub części cudzego utworu albo artystycznego wykonania podlega grzywnie albo pozbawienia wolności do lat 3.


 

Copyright ©