Powrót do działu: CYKLE MALARSKIE

 

 

Cykl obrazów pt.
"Ptaki"
JWS

 

 

                                             
                          "Trzpiotka Sikorka Czubatka"                                                     "Czujna Sikorka Bogatka"                                                       "Państwo Gilowie"

 

      

              Pomysł stworzenia mini-cyklu pt.  "Ptaki" zrodził się  pewnego grudniowego poranka, kiedy pijąc kawę w mojej zaczarowanej kuchni, obserwowałam świat zza firanki. Za  oknem drzemiący w bezruchu świat otulał śnieżny puch, tylko w jednym miejscu było gwarno i wesoło. W gościnnym naszym karmniku, zawieszonym na lipce tuż przed kuchennym oknem, odbywała się hucznie ptasia uczta.

              Dzień wcześniej mój mąż zaopatrzył mnie w maleńkie blejtramy, z przeznaczeniem na bożonarodzeniowe obrazki - upominki  dla najbliższych. Uśmiechnęłam się do skrzydlatych biesiadników i wyjęłam farby.

 

JWS

         

 

  Cykl nie jest ukończony i wciąż  jeszcze się tworzy. 

Kolejne z serii pojawią się w  galerii JWS  w przyszłości.

 

Strona poprzednia

PRAWA AUTORSKIE      Zgodnie z przepisami  Dz.U. 1994 Nr 24 poz. 83 USTAWA z dnia 4 lutego 1994 r o prawie autorskim i prawach pokrewnych,  wszelkie prawa do obrazów,  fotografii,    grafik
 i  tekstów opublikowanych na stronie internetowej
www.jwsobolewska.pl są własnością jej autorki. Kopiowanie i rozpowszechnianie ich w jakiejkolwiek formie bez wiedzy i zgody autorki jest zabronione. ART.115 Kto przywłaszcza sobie autorstwo, albo wprowadza w błąd co do autorstwa całości, lub części cudzego utworu albo artystycznego wykonania podlega grzywnie albo pozbawienia wolności do lat 3.

 

Copyright ©